پارتیشن آلومینیومی

انواع پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیوم انواع مختلف دارد که می توان به پارتیشن آلومینیومی تک جداره وپارتیشن دوجداره آلومینیومی اشاره کرد. که هرنوع از پارتیشن ها دارای ویژگی های متمایز کننده ای می باشد. در پارتیشن آلومینیومی می توان از شیشه تک جداره یا دوجداره با توجه به نوع نیاز مشتری هنگام ساخت استفاده نمود.

از پارتیشن آلومینیومی در پارتیشن هایی استفاده می شود که ابعاد شیشه بزرگ باشد و به دید بیشتری نیاز داشته باشیم. پارتیشن آلومینیوم به سبب نوع جنس از تنوع رنگی بالایی برخوردار نبوده اما در صورت نیاز می توان رنگ را اصطلاحا بر روی پارتیشن آنادایزکرد که مشمول هزینه بالایی خواهد شد. این نوع پارتیشن ها به دلیل استفاده کردن از یراق آلومینیوم هر از چند گاهی نیاز به روغنکاری و رگلاژ نمودن دارد.

اجزای پارتیشن اداری آلومینیومی

1-فريم اصلي پارتيشنها از جنس آلومينيوم
2-پانلهاي داخلي پارتيشنها از شيشه سکوريت به ضخامت 6 ميلي متر
3-طراحي سندبلاست با طرحهاي متنوع
4-پانلهاي داخلي پارتيشنها از ام دي اف به ضخامت 16ميلي متر
5- تعبيه کرکره آلومينومي 16 ميليمتري در داخل پارتيشن با توجه به نياز مجهز به ولومي جهت سايه روشن
6- محفظه عبور جريان برق با قابليت دسترسي آسان به کابلهاي عبوري در صورت نياز
7- درب پارتيشنها از جنس شيشه هاي 8ميل سکوريت با ترکيب ام دي اف مجهز به قفل و دستگيره برندهاي برتر داخلي با طرحهاي متنوع سندبلاست و چهار چوب آلومينيومي

 چند مزیت سیستم پارتیشن های آلومینیومی:

  • زیبایی در محیط
  • ذخیره کنندگان فضا
  • مقرون به صرفه و کاربردی
  • ایجاد یک حریم خصوصی
  • نورپردازی مناسب

فریم پارتیشن اداری از آلومینیوم ساخته شده وجداره آنها با استفاده از mdf و شیشه کامل شده و پارتیشن های آلومینیومی قابلیت بازیافت دارند.

امروزه با افزایش نیاز به فضاهای اداری، داشتن پارتیشن های اداری بهترین راه برای استفاده کارآمد از فضای اداری شما است، زیرا آنها ارزان هستند و همچنین از آنجا که دفاتر کار ممکن است مدام نیاز به تغییر وضعیت داشته باشند، استفاده از این اقلام فرآیند بازسازی را در مقایسه با زمانی که شما از دیوارهای صلب استفاده کنید، آسان تر می کند و تمام مشکلات مربوط به آن را از بین می برد. آنها سبک وزن هستند، می توانند به آسانی جدا شوند و قابل حمل باشند. آنها همچنین می توانند به تناسب مشخصات دفتر کار جدید شما با هزینه کم دوباره طراحی و ساخته شوند.

معایب پارتیشن اداری آلومینیومی

ایراد دیگری که این پارتیشن ها دارند علاوه بر شکل ظاهری نه چندان شکیل نسبت به پارتیشن های چوبی، اتصالات خود این اسکلت میباشد که از جنس خود اسکلت یعنی آلومینیومی میباشد که با مرور زمان هنگام باز و بسته کردن درب و یا حتی در برخی موارد به هنگام راه رفتن در محیط پارتیشن بندی شده شاهد سر و صدا از محل اتصالات بدلیل از تنظیم خارج شدن و رگلاژ خواهیم بود.
ساختار اصلی پارتیشن های اداری اغلب از اسکلت های فلزی از جمله آلومینیوم است علت محبوبیت و پر طرفدار بودن پارتیشن های آلومینیومی بخصوص در سازمان ها و ادارات، استحکام بالا در عین سبک بودن است.
پارتیشن اداری آلومینیومی انواع مختلفی دارد ولی چیزی که در بازار ایران جا افتاده انواعی از پارتیشن اداری هستند که با استفاده از پروفیل های بازاری و کلاسیک تولید میشوند که این نوع از پروفیل ها خود در دو نوع 8 پر که برای پارتیشن های تکجداره کاربرد دارد و نوع 8 پر فلت که برای پارتیشن های کلاسیک آلومینیومی دوجداره استفاده میشود تشکیل شده است.

مقایسه دو پارتیشن:

  • پارتیشن آلومینیوم دو جداره

 هر نوع از این پارتیشن ها دارای یکسری ویژگی متمایز هستند. در این پارتیشن ها از شیشه تک جداره یا دوجداره بسته به نیاز مشتری هنگام ساخت می توان استفاده نمود.

پارتیشن های  دوجداره آلومینیومی به  نوعی  جداکننده میباشد که در فضاهای باز اداری و یا  تجاری به جهت جداسازی فضاها به کاربرده می شوند و همچنین امکانات بیشتری نسبت به پارتیشن های تک جداره آلومینیومی دارند

  • پارتیشن های آلومینیومی تک جداره

این نوع پارتیشن ها از فریم آلومینیوم و جداره های mdf و شیشه شکل گرفته اند که ابعاد جداره ها با توجه به نظر مشتریان نقابل تغییر است. ابعاد جداره ها به صورت ارتفاع کوتاه یا نیمه بلند یا بلند و تا ارتفاع سقف قابل تغییر است. mdf استفاده شده در این نوع پارتیشن به صورت ۶ میلیمتری و یا ۱۶ میلیمتری میباشد.

در پارتیشن های تک جداره فریم دربها با فریم مخصوصی ساخته می شود تا تجهیزات قفل و یراق آلات را بتوان بر روی درب پیاده نمود. شیشه‌های مورداستفاده در این نوع پارتیشن با ضخامت ۴ میلیمتری و به صورت ساده یا تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات می باشد.

انجام کلیه خدمات جابجایی پارتیشن و نصب و راه اندازی انواع پارتیشن و دکوراسیون اداری در تهران
جابجایی و نصب سریع | بهترین قیمت | تضمین کیفیت
66134511 – 021