دیوارپوش

نصب دیوارپوش

دیوارپوش یکی از مهمترین بخشها جهت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و معماری داخلی ساختمان است. تنوع رنگی و طرح های زیبا از ویژگی های منحصر بفرد دیوار پوش ها است. دیوار پوش ها به دلیل دارا بودن ساختار پی وی سی در برابر رطوبت مقاوم بوده، برخی از مدل های تولیدی طرح های داخلی کانکس و پیش ساخته آن با اجرای دیوارپوش های PVC می باشد که در طرح های متنوع و زیبا عرضه میگردند. دیوار پوش های پی وی سی در چند مدل ساده، روکشدار و مدلهای چاپی موجود هستند. تمامی دیوارپوش های پی وی سی با ضخامت حدود یک سانتیمتر و یک رویه آن که طرح و نما دیوار پوش بوده عرضه می شوند.

در محاسبه ی قیمت دیوار پوش، ارزش معماری محصول، تعیین کننده ی قیمت محصول است. قیمت دیوارپوش بسته به میزان مصرف مواد اولیه، نوع پارتیشن و کارایی آن محاسبه می گردد و دارای قیمت متفاوتی است.

چنانچه در انتخاب دیوارپوش هرگونه سوال و یا مشاوره ای نیاز داشتید، میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان خبره ما بهره مند شوید.

تماس با کارشناسان ما: 66134511 – 021

پارتیشن اداری “پارتیشن کاران” با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات دکوراسیون اداری، نصب پارتیشن اداری، فروش و جابجایی انواع پارتیشن های دوجداره و تک جداره، نصب دیوار پوش و سقف کاذب، آماده ارائه ی بهترین خدمات با نازل ترین تعرفه ها به شما عزیزان است.