دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی توسط دکوراتور صورت می گیرد دکوراتور به دور از قواعد مهندسی و طراحی معماری صرفا کار چیدمان تزئینات داخلی و انتخاب رنگ متریال و پارچه ها، پرده ها، تابلو ها و.. را بر عهده دارد.

دکوراسیون داخلی به منزله پوششی است برای فضای موجود که با مفهومی گسترده مانند پست مدرن، رترو (Retro) و زیبایی شناسی سنتی (traditional aesthetics) آغاز شده و سپس به کار با جزئیات آن سبک می پردازد. دکوراتور داخلیبه طور معمول  در کلیت یک طرح از شروع طراحی تا پایان آن به یک سبک طراحی می پردازد تا در فضا پیوستگی ایجاد کند و این در حالی است که با وجود در نظر گرفتن رنگ، بافت و الگوهایی که مشتری ترجیح می دهد، همچنان طرح بایستی با مفهوم کلی سبک سازگاری داشته باشد.

مردم اغلب تصور می کنند که طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی یکسان هستند، اما به واقع چنین نیست. هنگامی که یک  دکوراتور داخلی رنگ دیوار را انتخاب می کند، یک طراح داخلی به جهت تغییر ساختار یک اتاق، رنگ را تغییر می دهد. دکوراتور داخلی با ظاهر و حس اتاق، با اضافه کردن وسایل جانبی از جمله پرده و فرش سر و کار دارد در حالی که یک طراح داخلی در تلاش است تا بهترین استفاده را از فضا ببرد.

طراحی دکوراسیون داخلی محدودیت ندارد!

طراحی دکوراسیون داخلی فقط محدود به طراحی یک منزل، یا کابینت آشپزخانه نمی شود، بلکه طراحی دکوراسیون داخلی در رابطه ها با ایجاد فضای کاربردی در تمام مکان ها از جمله ساختمان های عمومی، املاک تجاری مانند مغازه ها، فروشگاه ها، رستوران ها، سالن های اوقات فراغت، دفاتر کار و امثالهم نیز صدق می کند. در ضمن طراحی دکوراسیون داخلی می تواند سیار و یا فقط محدود به یک زمان خاصی باشند. مثلا طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی و یا …

طراحی دکوراسیون داخلی مجموعه ای از سلیقه، خلاقیت افراد زبده و با تجربه ای ست که با تمام وجود ایده ای را در ذهن خود می پرورانند و آن را با تلاش روزانه و شبانه به واقعیت تبدیل می کنند. در طراحی دکوراسیون داخلی عوامل داخلی و خارجی بسیار زیادی موثر هستند از جمله، سلیقه، خلاقیت، الگو ها و ایده ها، محیط و … طراح دکوراسیونی خوب از آب در خواهد آمد که تمام این المان ها را یک جا و به صورت یکپارچه در کنار یکدیگر قرار داده باشد.

 دکوراسیون اداری

طراحی اداری و محیط کار تاثیر مستقیمی با افزایش یا کاهش عملکرد سازمانی دارد و اگر طراحی داخلی محیط کار به درستی انجام شود سبب رضایت کارکنان، افزایش راندمان و بازدهی آنها، حس مالکیت و تعلق، مشارکت و کار تیمی کارکنان می شود که در نهایت رضایت شغلی را میسر می سازد.

علاوه بر موارد کیفی فوق دکوراسیون اداری و بهینه سازی دفتر کار منجر به نظم و ساماندهی محیط می شود و می توان از حداقل فضا بیشترین استفاده را برد. دسترسی سهل و آسان به آرشیو و فایل های مورد نیازتوسط کارکنان، سیرکولاسیون و دسترسی مناسب به بخش های مختلف محل کار و به کارگیری المانهایی زیبایی شناسی، محیطی مطلوب و بهینه برای کار ایجاد خواهد کرد.

افراد شاغل زمان زیادی را در محل کار خود سپری می کنند. بنابراین با طراحی مناسب و هوشمندانه­ ی فضای اداری و به پیرو آن تامین فضایی با عملکرد راحت (آسایش) رضایتمندی کارکنان را افزایش  و تولید (دستاورد) مناسب را ممکن ساخت.

با در نظر گرفتن نکاتی مثل ارتباط درون و بیرون، استفاده از عناصر طبیعی، هارمونی طرح و رنگ، تنوع فضایی و بهره گیری مناسب مبلمان، می توان کیفیت فضای اداری را بالا برد و دستیابی به اهداف را ممکن نمود.

بازسازی و طراحی داخلی محیط اداری بعد از تعیین فعالیت ها و نوع فعالیت با ترسیم پلان آغاز میگردد که متناسب با زمینه کاری شرکت می تواند پلان باز (open office) یا بسته (سلولی) باشد و هر کدام از این پلان ها نقاط ضعف یا قوت خود را دارند.

انجام کلیه خدمات جابجایی پارتیشن و نصب و راه اندازی انواع پارتیشن و دکوراسیون اداری در تهران
جابجایی و نصب سریع | بهترین قیمت | تضمین کیفیت
021-66134511