پارتیشن دست دوم

پارتیشن دست دوم

یکی از قابل‌ توجه‌ترین مسائلی که در آپارتمانهای امروزی بسیار موردتوجه قرار می‌گیرد، کمبود فضای موجود قابل‌استفاده است. امروزه در دفاتر و آپارتمانهای کوچک، معضل اصلی فضاهای کم و محدود شده توسط دیوارهای گچی قدیمی می‌باشد. اگر در گذشته تمایل داشتید که دکوراسیون شرکت و دفتر خود را تغییر دهید، هزینه زیادی به شما تحمیل می‌شد، چرا که کوبیدن دیوارهای گچی کنار از زمان‌ بر بودن و ایجاد سر و صدای طاقت‌فرسا، هزینه‌ بر هم خواهد بود، در حالی‌که استفاده از این محصول در شرکت‌ها، قابلیت ایجاد تغییر و تحول بالاتری را در محیط فراهم می‌کند. وجود پارتیشن‌ها در بین راهروها و اتاق‌ها باعث می‌شود تا نور بیشتری در محیط جریان یابد و شما برای افزایش نور محیط، دیگر نیازی به استفاده از نور مصنوعی ندارید و در هزینه‌های انرژی برق صرفه‌جویی می‌شود.

منظور از پارتیشن دست دوم چیست؟

پارتیشن دست دوم، راهی بصرفه و کم دردسر برای تقسیم کردن محیط داخلی ساختمان به بخش های مختلف است. در واقع اگر می خواهید فضای داخلی خانه یا محل کار خود را فارغ از زحمات و ریخت و پاش های دیوارچینی به چند قسمت مختلف تقسیم کنید؛ در عین حال نمی خواهید متحمل پرداخت هزینه زیادی شوید؛ بهترین انتخاب ممکن برای شما، خرید و استفاده از پارتیشن دست دوم است.

از آنجایی که پارتیشن ها با استفاده از پیچ و مهره نصب می شوند یا در برخی از انواع بر روی ریل سوار می شوند؛ قابلیت دمونتاژ دارند. بنابراین اگر فضایی را با استفاده از پارتیشن کاذب تقسیم بندی کردید اما بعدها نیاز پیدا کردید که پارتیشن ها را برداشته و فضایی بزرگتر ایجاد کنید؛ می توانید پارتیشن ها را به راحتی باز کنید و چنانچه به آنها دیگر نیاز نداشتید؛ پارتیشن ها را بفروشید. پس با کمی صبر و حوصله می توان پارتیشن دست دوم باکیفیت و مناسب پیدا کرد.

اصلی ترین ویژگی پارتیشن دست دوم ارزان

شاید به طور قاطعانه بتوان گفت مهم ترین ویژگی که یک پارتیشن اداری ارزان باید دارا باشد قابل قبول بودن متریال آن می باشد. در این خصوص بهتر است به سراغ پارتیشن ام دی اف و کلاف های آلومینیومی بریم. این نوع پارتیشن ها دارای کیفیت بهتری نسبت به پارتیشن اداری تک جداره هستند. در پارتیشن شیشه ای یا آلومینیوم تک جداره شیشه های به کار رفته ضخامت ۴ میلی متری دارند به در طرح های ساده و تمام سند بلاست یا سند بلاست راه مات مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه شما می توانید به راحتی تا سال های زیادی از پارتیشنتان استفاده نمایید.

نصب ارزان پارتیشن

ویژگی دیگری که برای انتخاب پارتیشن ارزان قیمت می بایست مد نظر قرار دهیم نصب پارتیشن است. نصب پارتیشن برای انتخاب هر نوع پارتیشن یک ویژگی مهم محسوب می شود چرا که روش نصب هر نوع پارتیشن ممکن است با دیگری متفاوت باشد. مثلا پارتیشن دوجداره از لحاظ کلاف بندی فقط به سقف و زمین متصل می شوند.

معایب پارتیشن دست دوم

مطلب دیگری که برخی اعتقاد دارند از معایب پارتیشن دست دوم است مشکل ارتفاع آن هاست اما امروزه ارتفاع زمین تا سقف بیشتر ساختمان ها یکی می باشد و کم تر ممکن است پارتیشن دست دومی که قصد خرید آن را دارید ارتفاعش با ارتفاع سقف شما متفاوت باشد اما به هر حال لازم به تذکر می باشد که در زمان سفارش پارتیشن دست دوم به اندازه های مورد نیازتان دقت نمایید.

انجام کلیه خدمات جابجایی پارتیشن و نصب و راه اندازی انواع پارتیشن و دکوراسیون اداری در تهران

جابجایی و نصب سریع | بهترین قیمت | تضمین کیفیت

021-66134511