جابجایی پارتیشن

جابجایی پارتیشن به چه معناست؟

در گذشته با استفاده از دیوار و سیمان و حتی ایجاد ستون سعی داشتند قسمت های مختلف اتاق را تقسیم کنند و به فضاهای مختلف تقسیم کنند اما به مرور استفاده از پارتیشن رواج یافت و به مرور زمان با گسترش صنعت و پیشرفت تکنولوژی استفاده از پارتیشن ها بسیار گسترش پیدا کرد. وظیفه‌ اصلی آن در این ساختمان‌ ها تفکیک، جدا سازی و تقسیم‌ بندی قسمت‌ های داخلی ساختمان به صورت عملی بود. جنس پارتیشن‌ های اولیه بیشتر ترکیبی از چوب و پارچه بود. این پارتیشن‌ ها به صورت صفحه‌ هایی شلف مانند روی سقف قرار گرفته و مکان مناسبی برای قرار گیری کتاب ‌ها و وسایل مختلف به شمار می ‌آمدند .این موارد سبب به وجود آمدن دو فضای کاربردی و جدا در کنار یک دیگر شدند.

.به مرور زمان و با رواج پارتیشن بندی و استفاده از پارتیشن در دکوراسیون، نیاز به جابجایی پارتیشن نیز به وجود آمداگر از شیوه پارتیشن بندی محل کار یا منزل خود ناراضی هستید، اگر میخواهید در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه اقدام به جابجایی پارتیشن کنید یا آنرا تعویض، بازسازی یا نوسازی کنید.

جابجایی پارتیشن و جابجایی انواع پارتیشن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در تهران توسط پارتیشن کاران. 09126202998 تلفن تماس با پارتیشن کاران.

پارتیشن بندی چیست؟

پارتیشن به معنای قسمت بندی و جداسازی ست. با استفاده از پارتیشن بندی میتوان از فضای مورد نظر استفاده بهینه نمود. مثلا فضاهای بزرگ را میتوان به چند قسمت تقسیم بندی کرد و عملکردی متفاوت در هر بخش انجام داد. از پارتیشن بندی در انواع مکان های اداری, مسکونی و غیر مسکونی میتوان استفاده نمود و با تفکیک فضا چندین فضای کاربری طراحی و ایجاد کرد.
پارتیشن ها به دو دسته ی ثابت و متحرک دسته بندی میشوند. پارتیشن ثابت بر روی زمین پیچ و مهره و نصب میشود. ارتفاع بعضی از این پارتیشن ها بلند است و به سقف متصل میشود و ارتفاع بعضی دیگر کوتاه میباشد. پارتیشن متحرک یا شناور همانطور که از اسمش پیداست قابل جا به جایی ست و میتوان محل قرارگیری آن را طبق دکوراسیون مورد نظر تغییر داد.پارتیشن در لغت به معنی تقسیم کردن و مجزا کردن می باشد.هرسیستمی که بتواند فضا را تقسیم کند پارتیشن نامیده می شود.سیستم جدا کننده های کاذب که امروزه با نام پارتیشن شناخته می شوند نوعی تجهیزات تقسیم بندی فضاهای داخلی بوده که با هدف منظم کردن محیط و با پیش بینی قابلیت
جابجایی طراحی و ساخته می شوند. پارتیشن اداری ترکیبی که در ساخت آن از ام دی اف و آلومینیوم و شیشه استفاده می گردد نوعی از جدا کننده های سبک هستند که قابلیت پیاده سازی و حمل و نقل و تغییرات بسیار بالایی دارند. پارتیشن دوجداره با ضخامت ۱۳ سانتی متر با استفاده از ام دی اف ۱۶ میلیمتری درجه یک به همراه نوارpvc لبه های MDF که باعث جلوگیری از نفوذ رطوبت و همچنین لب پر شدنه MDF می شود.

انجام کلیه خدمات جابجایی پارتیشن و نصب و راه اندازی انواع پارتیشن و دکوراسیون اداری در تهران
جابجایی و نصب سریع | بهترین قیمت | تضمین کیفیت
021-66134511